Tutaj jesteś

Action – co to za sklep? O holenderskim dyskoncie

2 stycznia, 2024 Zakupy Action co to za sklep

Action to holenderski dyskont, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie, w tym w Polsce. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy? Dowiedzmy się więcej o tej unikalnej sieci sklepów.

Sprawdź także:

Dealz – co to za sklep i co oferuje?

Historia Action

Action rozpoczęło swoją działalność 30 lat temu w Holandii, otwierając swój pierwszy sklep w miejscowości Enkhuizen. Od tego czasu sieć sklepów zdecydowanie rosła, zdobywając coraz więcej entuzjastycznie nastawionych klientów.

Ekspansja na rynki europejskie

W ciągu 30 lat funkcjonowania, Action otworzyło ponad 2300 sklepów w 11 krajach. Polska jest jednym z nich, z pierwszym sklepem otwartym w Lesznie w 2017 roku.

Oferta Action

Asortyment

Oferta Action obejmuje ponad 6000 różnorodnych produktów, z czego 1500 to hity sprzedażowe. Asortyment sklepu jest stale zmieniający się, co tydzień pojawia się około 150 nowych produktów. Klienci mogą liczyć na zaskakujące artykuły codziennego użytku w bardzo niskich cenach.

Własna marka i marki premium

Action oferuje zarówno produkty pod marką własną, jak i marki premium. Sklep kupuje hurtowo, aby móc oferować produkty w jak najniższej cenie.

Pracownicy w Action

Action zatrudnia ponad 80 000 pracowników różnych narodowości. W Polsce, liczba zatrudnionych osób wynosi już 3280.

Odpowiedzialność społeczna

Action bardzo poważnie podchodzi do swojej odpowiedzialności społecznej. Czuje się odpowiedzialny za produkty, środowisko i zaangażowane społeczeństwo. Utrzymuje ceny na niskim poziomie i sprawia, że zrównoważony rozwój jest dostępny dla wszystkich.

Jak ubrać roczne dziecko do spania?

Redakcja zdrowaszafa.pl

Nasz zespół tworzy inspirujące i rzetelne treści o zdrowiu, diecie i urodzie. Pomagamy również naszym czytelnikom w kwestiach modowych i zakupowych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?